| ww2Totenkopf a întrebat:

Joaca cineva de aici The West?

8 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Nu..ma joc: di est

| Speed99 a răspuns:

Poate cei de la JocuriPC/Online joaca. Pana atunci, report. Reason : categorie nepotrivita.

| ww2Totenkopf explică (pentru Speed99):

Nu puppy dog eyes

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Speed99):

Sincer se mai întâmplă să nu te bace nimeni în seamă când baci la anumite categorii ( potrivite, spre exemplu ceva despre seriale la categoriale despre seriale ) dar când bagi la altă categorie mai „ frecventată " ți-se răspunde ( cel mai dese întâmplă la adolescenți )

Sărind peste m-am întrebat la început ce este amuzant la întrebare?

| SmartLier a răspuns:

ησρε.