| AnneBre a întrebat:

Jumatate din T/A vorbeste despre copila aia care a fost suspendata. Mai lasati-o naibii sa stea acolo la utilizatori suspendati si n-o mai bagati atat in seama!
P. s. ma doare drept undeva ca asta nu e o intrebare!

10 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Si acum faci si tu parte din acea jumatate. Ura! Ti-am adus si o coliva!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Se pare ca prin cei jumate esti si tu.

| AlQaeda a răspuns:

Ce copila? raised eyebrows

| NoNameJunior a răspuns (pentru AlQaeda):

Biancafetita(obsedata de bieber)...

| Insomnii a răspuns:

De fapt ea se baga in seama...dar cum spuneam despre cine e vorba am amnezie cand vine vorba despre prosti.

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu prea vin pe la T/A te referi la mlipicioasa 13 sau obsedata dupa JB?

Răspuns utilizator avertizat
| Micheille a răspuns:

Va raportez mancava-s puta de betivi