| AndreeaCristina96 a întrebat:

Justin Asta Nea Invadattttt :O:O:O http://i.imgur.com/BWikz.png

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Si asa ...incet,incet o sa devi ca Iustinell

| JustMeBăi a răspuns:

Buna Iustinel Version 4.

| MikiPiki a răspuns:

Sa mor ca incep sa fac crize.dal in ***** pe bieber

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Daca nu terminati mai repede cu prostul ala si cu lada jegoasa o sa se duca dracului toata categoria asta. phbbbbt

| AnaEindragostita a răspuns:

Imi pare rau pentru fani dar acum exista doar Justine Biberona are 1 an si un creier de gaina dar corpul o contrazice

| xAvrilx a răspuns:

Da.P'aici e numai plin cu obsedati Justin biberon hypnotized.E un copchil prost care e ca si hannah montana.pentru copiii de o minte cat un purice care nu stiu ce e muzica buna si stiu doar:"Baby, baby, baby" sau "you get the best of both worlds"chatterbox.

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

De fapt fanele alea cretine ne-au invadat...
in primul rand ladyJ
cred ca e cea mai enervanata dintre toate
eu nu le mai suport sincerX-(
daca as avea sansa sa il distrug pe gayu` ala fraier as face`olaughing

| LNK a răspuns:

... Si inca nu ai vazut cate mii de retardate si obsedate dupa Gayber mai sunt...

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Nici nu ma mir ca n-are niciun punct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau

| chiloţei a răspuns:

Ai dreptate...laughing