| AvalohAlyn a întrebat:

La cate întrebări am pus eu in decursul a 10 ani jumate (6463 de intrebari nu merit și eu macar un leu de la patronii TPU că le-am făcut trafic și implicit bani, audienta sau macar o decorație ceva, un mic premiu?laughing Nimic?
(Pamflet poate)

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Macar ai 2 monede de la admini, eu nu le am nici pe aleawinking

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Pe mine adminii ma mai rasplatesc cu stergerea raspunsurilor, asta da cadou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu se da happy Nu ai tras destul, vorbim peste alti 10 ani happy Poate vei primi atunci ceva