| Deeu_1723 a întrebat:

Lady Gaga m-a atras de la un timp.Simt că mă îndrăgostesc şi sunt cu capul în nori.
Mai ales melodia Born This Way mă face să expir în faţa mea şi a tuturor, adică mă excită.
Cu un avion care să aibă şi budă vreau să mă duc la Lady Gaga, aleasa vieţii mele!
Credeţi că nu potrivim?
P. S Trivia/Amuzante.

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Eu cred că vă potriviţi, dacă dai fundă

dacă nu dai, rahat

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dar ce frumusete...ce minunatie de om *cred* ...cum oare sa nu fii indrogostit de ea?
http://blog.4rev.net/wp-content/uploads/2010/08/Lady-GaGa-Ugly-Woman.jpg

| Broadband a răspuns:

De ce nu? e chiar frumoasa gagica...
uitati-va in poza de la "APACHE"
iti vine sa fugi de nebun...laughing

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da!
Poate o sa canti cu ea pe scena.Si poate [sigur] o sa te foloseasca pe post de bara

| Ioana666lore a răspuns:

Esti fata sau baiat?happy