| rockelle75 a întrebat:

:)) lipsa de ocupatie (in ora de tehnologie :)) )
http://i.imgur.com/1uvds.jpg
http://i.imgur.com/h2eXj.jpg
http://i.imgur.com/fiHt1.jpg

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

Mai bine găseşte-ţi ocupaţie, părerea mea... :S

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șoc anticriză!
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Nu prea potrivite pentru ora de tehnologie. Insa, daca aveai o materie numita Politica, cu siguranta ca profesorul ar fi stiut sa aprecieze lucrarile!happy

| Pisicuța a răspuns:

Te creeed...la noi in ora de tehnologica ne da sa scriem si atat, nu ne ascult nu nimic, aand la ultimu test ne-a zis ca putem lua raspunsurile din carte...
app la desenu' cu boc, nu crezi ca e prea inalt thinking

| Gentiana a răspuns:

Cea cu Basescu(adica ultima)este foarte adevarata.
Criza asta nu se mai termina nici dupa ce vom murii noi.

| KhloeAfterDark a răspuns:

De ce nu exista butonul de "Stupid" la intrebari. De ce.

| KhloeAfterDark a răspuns:

Care-i ăla cu Stupidu bă

| Anonim69 a răspuns:

Cred ca sunt cele mai bune pe care le-am vazutbig grin, sunt multe pe site-ul asta, niciuna nu m-a amuzat, insa asta mi-a placutlaughing

| Anonim69 a răspuns:

Ce m-ar amuza la porcariile celelalte? nu sunt pupincurista ci doar realista! catre Danny

| Anonim69 a răspuns:

Uite ca nu m-am uitat la toate, la cele care m-am uitat erau numa` porcarii.si nu cred ca e trreaba ta ce m-a amuzathappy mi-a placut doar, si mi s-a parut bunahappy

| ciucalataaerata a răspuns:

Chiar adevarate as putea spunerolling on the floor)

da misto toate 3big grin

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Hmm... abereaza mult unii userilaughing)cele mai mistooo pe care le'am vazuuut. pupincuristithinking

Nu sunt cine stie ce, sincer vorbindhappy.

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Si la astea ce te'ar amuza@cutyourtongue? Adicathinking au mai fost spuse de o mie de ori lucrurile asteahappy. si desenate, doar ca sub alta forma.

| LucianGabriel a răspuns:

Chiar ca seamana cu persoanele pe care ai vrut sa le desenezi.

| Macriii a răspuns:

Super... dagutz

| CossMii a răspuns:

laughing) sunt cele mai misto care le-am vazut la categoria Trivia/Amuzante super Si adevaratee`.smuglove struck

| MititiCa a răspuns:

Inteligentelaughing)smug
chiar adevarate as putea spunelaughing)