| CaRaMiDa a întrebat:

Ma iubesc voi ma iubiti?

Răspuns Câştigător
| uǝʞɔıp a răspuns:

Daca imi dai o funda o sa te i-au de mireasa

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Nu știu. Gătești?

NOname
| NOname a răspuns:

Ce coincidenta! Si eu ma iubesc.

| Bastet a răspuns:

Te iubesc daca faci cinste cu wisky si pizza cu rahat!:X

| DaVà a răspuns:

Hmmmm.Nu te cunosc dar... pot face un efort

| EvangelineDS a răspuns:

Las ca te iubesti tu de ajuns

| sceptic a răspuns:

Ma mai gandesc puppy dog eyes.
Adevarul e ca sunt in limba dupa tine =p~.

| Reew a răspuns:

Cred ca tu te iubesti in de ajuns de mult si nu cred ca mai ai nevoie si de noi, am dreptate? laughing

| KittyLoveBastet a răspuns:

Depinde, b or f? i'm not lesbi, deci trebuie neaparat sa fi baiat, sa gatesti, sa fi frumos, sa ai bani, cel putin o vila, masina de lux (sau mai multe), bijuterii, o mama la moda, aparatura de ultimul moment, laptop, calculator, casa in Haway, casa in constructie pe insulele nenaturale din Dubai, sa stii cel putin 6 limbi straine printre care engleza, franceza si greaca, sa imi cumperi ce vreau ( am colectie de pantofi so trebuie sa ai bani fraaaate), vacanta de vara asigurata in: Haway, Dubai, Paris, Grecia, Egipt, vacanta de iarna asigurata in: Himalaya, Polul Sud, Antartica, sa ai afaceri bine puse la punct, mie sa imi dai 2 dintre afacerile tale, odata la o saptamana sa plec din oras, odata la o luna sa plec din tara, sa ma lasi sa fiu independenta, sa nu fi gelos si in ultimul rand sa stii sa dansezi. Crezi ca cer prea multe? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa te iubesc cand o sa incetezi cu intrebarile stupide sau o sa pleci de pe site