| BeSmart17 a întrebat:

Ma simt desteapta! Puneti-mi intrebari dificile!

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ursul e in camara, unde e ursul? Intrebare de 100 de puncte

| BeSmart17 explică (pentru Drimmero):

In padure?

| Drimmero a răspuns (pentru BeSmart17):

Ti-am dat si raspunsul... mura-n gura vrei?

| BeSmart17 explică (pentru Drimmero):

Faza ii ca gandesc complicat...adica puteam spune in camara si tu puteai spune ca nu ca era o intrebare capcana

| LoveSleep a răspuns:

Stai liniștită, o să treacă și-o să te simți mai bine. Fii tare!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Intr-un avion sunt 500 de caramizi. Una cate. Cate mai raman?
Care sunt cei trei pasi sa pui un elefant in frigider?
Care sunt cei patru pasi sa pui o girafa in frigider?
Regele leu tine o petrecere. Toate animalele sunt la petrecere, in afara de unul. Care este acel animal?
Sally vrea sa traverseze un rau plin cu aligatori. Nu e niciun pod, singura cale de a ajunge pe malul celalalt fiind sa inoate. Reuseste sa ajunga teafara de partea cealalta. De ce?
Sally, totusi, moare. De ce?

| BeSmart17 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

1-499
2-Deschizi frigideru, bagi elefantul, inchizi frigiderul
3-deschizi frigiderul, scoti elefantul, pui girafa, inchizi frigiderul.
4-girafa deoarece este inchisa in frigider
5-aligatirii sunt la petrecere
6-ii cade caramida in cap

| BeSmart17 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

1-499
2-Deschizi frigideru, bagi elefantul, inchizi frigiderul
3-deschizi frigiderul, scoti elefantul, pui girafa, inchizi frigiderul.
4-girafa deoarece este inchisa in frigider
5-aligatirii sunt la petrecere
6-ii cade caramida in cap.

| Darkmagic a răspuns:

Ma simt intrebator. happy
Unde a fost semnată Declaraţia de Independenţă?

| ShaOfHatred a răspuns:

Daca Ionut are 20 de bomboane si Oana ii mai da 3, dar apoi Ionut mananca 7 si pierde 1, cat e radacina patrata din raza soarelui care ajunge pe planeta Jupiter?

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă sunt 7 muște pe masă și un băiat omoară 2.Cate muște mai sunt pe masă?

| BeSmart17 explică (pentru Yasmin875):

2..ca 2 is moarte si celelalte fug

| munteanuionvictor a răspuns:

Care e cea mai placuta experienta a ta? Adica atunci când nu te astepti se intampla ceva foarte placut si nu poti uita niciodata.

| munteanuionvictor a răspuns:

Care a fost cea mai fericită zi din viața ta?

| Harley18 a răspuns:

Cand bine sfarsitul lumii? laughing

| Gillian a răspuns:

A este tatăl lui B, dar B nu este fiul lui A. Cum e posibil?

| homosapiens a răspuns:

Poti sa ramai insarcinata in timp ce esti deja insarcinata?

| Savantul2017 a răspuns:

Ce e Geta cu Matei daca soacra mamei ei este sora lui Matei?

| Jrr_Klaudiu_1995 a răspuns:

Cum,Unde,Ce,zi-mi si mie raspunde-mi!