| anonim_4396 a întrebat:

Mai e putin si se termina 2016 si vreau sa va intreb daca ati rezolvat cu bine ceea ce va propuneati cu ambitie fix acu` un an,in noaptea de revelion mai exact,in momentele alea de singuratate cand aveati dorinta aia de un nou inceput,sau de-o schimbare,nu stiu cum sa zic…
Deci chestii de genul daca ati reusit sa va lasati de fumat,sau daca in sfarsit v-ati parasit iubitul gelos si cocalar,sau daca v-ati intors la familia de acasa si ati renuntat la amanta din Italia,intelegeti voi la ce ma refer,cred…
Eu unu` am reusit ceea ce mi-am dorit foarte mult,adica dupa aproape un an si ceva m-am ambitionat si mi-am facut din nou cont pe TPU, si uite ca azi am pus si-o intrebare…
Iar acum mi-am promis ca pe 31 noaptea sa jur ca la anul o sa raspund si eu la intrebarile voastre,si-o sa va dovedesc ce ambitios sunt.
La multi ani, anticipat.

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Ce realizare, ti-ai facut cont pe TPU!
Nu eu nu am reusit sa-mi implinesc visul. Dar asta pentru ca in mare pare nu depindea de mine.

| Felissa13Eden a răspuns:

Bravo tie!
Eu n-am reusit sa fac nimic din ce mi-am propus, dar ma bucura sa vad ca altii au facut-o. happy