| DarthNiger a întrebat:

Mi-am aruncat ochii prin sectiunea Dragoste si Sex, de obicei nu intru pe acolo, doar de curiozitate, am ramas inspaimantat sa vad fete de 14-15 ani care raman gravide la aceasta varsta, credeti ca e normal acest lucru? Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca nu-i normal sa ai iubit, sau sa ai sex, ori sa ramai gravida la 14-15 ani, dar nu ai ce-i face cand se intampla asta, vina fiind in totalitate a parintilor, care nu au educat-o si nici supravegheat-o.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e normal, e natural. Anormală este lipsa de educație.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, nu e normal. Ce urmeaza? :/

| Sofer a răspuns:

E treaba lor ce fac.

| gemeni6226 a răspuns:

Mereu s-a intimplat si se va intampla din cauza mediului in care traiesc persoanele respective.Din pacate nu toata lumea se naste intr-o familie iubitoare si protectiva.

| DarthNiger explică:

Asta crezi tu ca inseamna sa fi trecut prin viata? sa ti-o tragi de la varsta de 13 ani? rolling on the floor e clar ca o sa ajungi departe in viata cu asemenea mentalitate, sa le multumesti parintilor tai pentru educatia de buna calitate pe care ti-au dat-o

| DarthNiger explică:

Poti sa ti-o tragi si din scutec din partea putin ma intereseaza, problema e ca nu gandesti cand comentezi.