| StefanTime a întrebat:

Mi-am scapat telefonul in toaleta si din greseala am tras apa.
Cum pot sa il recuperez?

7 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Suna-le pe testoasele ninja si problema s-a rezolvat.

| TiberiuFasole a răspuns:

Suna un crocodil din canalizare si roaga-l sa ti-l aduca inapoi.

| SabinaQueen a răspuns:

Cumpara potiunea asta de micsorat: https://www.google.ro/......ps?/search apoi baga-te in WC. Cand ajungi, micsoreaza si telefonul.
Mult noroc, soldat!

| Macryna a răspuns:

Inoata dupa el!

| Macryna a răspuns:

Sau stai cu gura deschisa la gura canalului si cand simti ceva cu android e telefonul tu, sigur nu creierul lui Einstein pierdut de mult, numai in wc-ul tau nu-l pierdea!

| cristianoronaldo007 a răspuns:

Cum recuperezi? Pai il recuperezi recuperandul! Pur si simplu il recuperezi! happy

| AnonSexy a răspuns:

Te bagi dupa el si tragi apa.