| RAY a întrebat:

Munca iti ruineaza visele,pai nu mai ai timp de visat,iti taie visele tale frumoase,nu fa din munca visul tau, stai in pat naibii si viseaza, te mai si stresezi, nervi, ajungi in groapa si tot nu ai visat totul.

Nu te culca noaptea sa nu pierzi nici un moment din viata ta, stai treaz, mergi cu butoiul de cafea in spate, o sa te trezească in cele din urma, nu iesi din casa pe usa, e semn ca te-ai ingrasat, stii geamul ala mic de la baie, intra pe el.

7 răspunsuri:
| AndreeaWTS a răspuns:

Cum să-mi ruineze munca visele, când eu muncesc ceea ce visez?

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

E amuzant

| AndreeaWTS a răspuns (pentru RAY):

E serios - arte plastice, pictură

| AndreeaWTS a răspuns (pentru RAY):

Ai zis, nu fă din muncă visul tău.
Dar invers merge? Dacă fac din vis, muncă?laughing

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

Nu stii ce e ironia

| AndreeaWTS a răspuns (pentru RAY):

Ba da. Voiam doar să te încurc puțin.

| RAY explică (pentru AndreeaWTS):

Las-o balta