| Catrice a întrebat:

Neața națiune.
Dacă eu,ca vegetarian înnăscut ce sunt, am mâncat un vierme dintr-o cireașa, se considera ca sunt carnivor?
Am auzit ca după ce intri în secta vegetariana dacă pui gura pe o firimitura de carne ești blestemat de zeul Vegetanius și îmi e teama nu vreau sa pățesc ceva crying

47 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Precis era un vierme musculos așa că ferește-te de "zeul Vegetanius"

| Catrice explică (pentru sierra1):

Era ca erau și frații lui acolo....mari,grași,plini de proteine

| Drimmero a răspuns:

Zi cinstit, ti s-a luat de mancat fructe si legume si ai poftit la niste proteine.

| Catrice explică (pentru Drimmero):

Vai,mâine e sărbătoare, trebuia sa țin post crying

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| SilentRain a răspuns:

Ai băut oțet? Ești considerata criminală cu sânge rece, meriți pedeapsa capitală

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Se trage de la vinul de ieri... dulce, natural mmm

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Te-ai dus pe șapte cărări acasă laughing
Al naibii că ași măcar și eu colivă, da nu m-am decis pe cine sa trimit in rai

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Mișto e ca am băut vin și cu o zi înainte ca să-l aaa degust ca îl pusese în sticle mici și fiecare o băut.2 pahare unul după altul eu zic ca nu e mult....plus bere, un pahar de zmeurata.un fleac big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Bagi nu glumă, de aia nu mă înțeleg cu tine laughing)
Eu mă imbat și de la apă de gură, rămân la cafea

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Taci ma ca n-am mai băut ceva de mult.
Berea și zmeurata am băut-o la popa acasă când ne-o chemat la masa după ce o văzut ce nemâncati eram... băutură pe stomacul plin nu se pune ca nu se simte prea mult laughing
Abia ieri un pahar de vin după unul de cafea pe stomacul gol s-o simțit oleacă laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Uite ce bagă piticania in ea laughing
Măcar după atât muncă merita

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Mi-am luat plata în prăjituri mai târziu laughing
Dacă nici nu bem la ocazii atunci când...m-am dat cu țăranii, poate acum ma place dănuțahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nici dacă mă bați nu pun alcool in gura, eh măcar "te-ai distrat "
Daca eram in locul tau cred că zburau oalele la preot în cap

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Aha deci trebuie sa te fac sa bei ceva...gata,știu acum ce sa fac cu viata mea rolling on the floor
Săracul popă...o fost un om bun....bogat,da' bun.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Slabe șanse, au încercat și alți
Nu mă clintesc ^_^

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Eh pai da nu ma iubești tu pe mine? Dragostea te schimbahee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Dragostea naște monștri :0

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Da da si eu te iubesc, când ziceai ca facem puradel?

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Și acum big grin

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Super,pregătește lubrifiantul, vezi sa fie de căpșuni sau vanilie.

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nici gând, aduc lopata

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Prefer sapa. E mai scoasa din cărțihee hee

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

E greu sa te îngrop cu sapa happy

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Îți faci groapa mai ușor. Ce știi tu.

| Dismally a răspuns:

Daa, e grav tare, nu doar ca ai bagat carne in gura dar gandeste-te ca era si viu deci ai ucis un animalut nevinovat sad Pregateste-ti o crema cu protectie SPF zece mii... o sa ai nevoie pe lumea celalta.

| DonEduardo a răspuns:

Zeul Vegetanius e doar un mit.

| Catrice explică (pentru DonEduardo):

Nuuuuu imposibil crying și eu care ii duceam ofrande ce fac acum ca am aflat acest lucru crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună dimineața. Se numește crimă împotriva umanității și se pedepsește ca atare. big grin

| Celestina003 a răspuns:

E o gluma?

| Catrice explică (pentru Celestina003):

Poate da, poate nu....depinde cum vrea Celestinul sa o interpretezehee hee

| Celestina003 a răspuns (pentru Catrice):

Termina laughing)

| Catrice explică (pentru Celestina003):

Hai ma ca suna frumoswinking

| CassiusAlexander a răspuns:

Tot ce ai spus este adevărate.

| Catrice explică (pentru CassiusAlexander):

Și cum face eu sa scape de blesteme?

| CassiusAlexander a răspuns (pentru Catrice):

Nu te obosi

| Hurin a răspuns:

Esti canibal probabil laughing

| Catrice explică (pentru Hurin):

Nuuuuuu crying

| Hurin a răspuns (pentru Catrice):

Human mating calls done wrong laughing

| Hurin a răspuns:

Eu n-am treaba, bag salata de carne mereu laughing

| MetisuI a răspuns:

Sa nu mergi la iumor

| Catrice explică (pentru MetisuI):

Nu merg eu la teveu, nu vreau sa ajung celebru.

| MetisuI a răspuns (pentru Catrice):

Ana Petcu 2

| Catrice explică (pentru MetisuI):

Asa te cheamă? Mișto nume.