| FreddieM a întrebat:

Niște chestii interesante

1. Deciziile dvs. sunt mai raționale când vă gândiți într-o altă limbă?
2. Oamenii cu vârste cuprinse între 18 și 33 de ani sunt cei mai stresați din lume. După vârsta de 33 de ani, nivelul de stres tinde să scadă.
3. Cântatul reduce sentimentele de depresie și anxietate.
4. Oamenii de știință susțin că majoritatea trolilor de pe internet sunt narcisistici, sadici și de natură psihopatică,
5. Comedienii și oamenii amuzanți sunt de fapt mai deprimați decât ceilalți.
6. Limba ta este legată de curiozitatea ta sexuală. Cei care își pot linge coatele sunt mai dispuși să încerce noi experiențe.

Cheers

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

1 Da
2 Si dupa 33 si primul copil nivelul creste nu scade.
3 Muzica in general te relaxeaza nu doar cantatul (harpa, pianul)
4 Posibil
5 Adevarat
6 Fals

| FreddieM explică:

Scuze pentru semnele de intrebare, inițial erau emoticoane, scuzeee.