| RAY a întrebat:

Nu am si eu vreo crush pe aici care ma adora in secret?

18 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

CristiDinBucuresti

| RAY explică (pentru SilentRain):

Tobias

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Dracu nici acum nu am scapat de tobias mai nou si o fata se tine scai de mine

| RAY explică (pentru SilentRain):

Te plac si fetele si baieti

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Destul de ciudat pentru mine, ca in realitate nu ma suportă nimeni

| RAY explică (pentru SilentRain):

Esti doar paranoica si gandesti negativ, ce sa aiba alti cu tine

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Ce sa nu aiba, cică zic prea des ce gandesc prea direct
Probabil si alea două menționate

| RAY explică (pentru SilentRain):

Esti poate mult prea dura in comunicare, spune si tu in mod frumos, nu spune esti o grasa si ce crezi daca ai slabi nu ar fi mai bine? daca te enerveaza, glumeste nu te certa, nu prea ai avut parte de socializare asa ca nu stii cum sa socialisezi

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Am inteles, sunt un preistoric rada-rada-rada-rada-radra

| RAY explică (pentru SilentRain):

Aia socializau mult, nu esti preistorica dar e nevoie si de socializare reala

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Am parte de ia destulă, nu mai baba de la magazin ma tine cate 3 ore la "socializare"
Asa lipici am la babe..., nici cu tineretul nu stau rău
Doar că imi place sa nu-mi fac prietenii

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

Ma ai pe mine 0w0

| Green66 a răspuns:

Cum ai proceda dacă ai afla că ioneasca te place?

| RAY explică (pentru Green66):

Crezi ca am eu sanse la asa ceva? ea e vedeta de austrlia, acum e la bronz pentru ca in emisfera sudica e vara

| Green66 a răspuns (pentru RAY):

Nu te subestima tinere laughing

| RAY explică (pentru Green66):

Una din Timisoara, nu stii?

| Green66 a răspuns (pentru RAY):

Chiar știu o tipă din Timișoara dar nu vreau să o cunoști, nu am nimic cu tine așa că nu vreau să-ți distrugă viața.

| Pamanteanul a răspuns:

Eu nu sunt crush, sunt băiat, dar esti idolul meu aici pe TPU.