| FlashXLight a întrebat:

Nu e grafica cine stie ce... ( :) ) pff. oricum, sper sa va placa PRIMUL meu comic!

http://imgur.com/h9IZv

Răspuns Câştigător
| Raainbow a răspuns:

Pentru inceput e bine! e amuzant!

9 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Calmează-te, Bya.

| Muflă a răspuns:

Guys, nu rezolvăm nimic dacă ne enervăm -_- Sunt aşa importanţi să nu-i puteţi ignora? Think about it.

| Bya132 a răspuns:

Again cineva "Picasso"

| ViezurE a răspuns:

@mihnea
Si eu vreau dragoni si printesesadIn special printesebig grin

| Pisicuța a răspuns:

Banc sec + comic nasol
2 la preț de una!

| Polaris a răspuns:

Ai nevoie de dragoni şi prinţese. Dacă n-ai dragoni şi prinţese, n-ai nimic!

| Wilder a răspuns:

Alt copil facut la eprubeta cu replici gen "Primul meu comic, stiu ca e cam naspa dar macar am incercat"... straight face

| Me_3490 a răspuns:

E tare!