| NotNamed a întrebat:

Nu inteleg de ce spuneti ca România are drumuri de o calitate foarte proasta. Mie mi se pare ca le avem pe cele mai bune. laughing laughing laughing
Uitati un exemplu:
https://youtu.be/F6BpUmR1Amk

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Hai, maiaua negrăit pe coclauri, ala nu era drum.

| sierra1 a răspuns:

Dar ai ceva de comentat inainte de a face-o spre Rușeni 2 Km Dreapta

| Zuzu1991 a răspuns:

De ce nu te lasi tu de sportul asta, esti penibil
evident ca un drum e bun, imediat dupa ce a fost turnat, dar sa platim milioane de eu pentru autostrada si dupa cateva luni sa fie plina de gropi, iar in Germania nu se repara autostrada nici dupa 10 ani ca nu e nevoie, INSEAMNA ca avem drumuri de rahat
si, bun venit in romana, aici avem 1-2 proverbe:
cu o floare nu se face primavara
exceptia confirma regula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"România lucrului bine făcut"
Facem haz de necaz, asa e romanul in general, si de asta ma simt si mândru că fac parte din românia.

| Mopmop a răspuns:

Ai de ula mea! Zici ca e in Afghanistan dupa o vizita surpriza a Aviatie Americane?

| Whitesnake99 a răspuns:

Da sunt atat de bune ca in Bucuresti si cand trec cu gume 215/65/r17 peste o linie de tramvai mi se face rau de la zgaltaituri si masina parca se dezintegreaza. (si e mini Suv totusi - suspensia e moale). In Austria n-o sa vezi asa ceva. Asta e viata.

| cristi202 a răspuns (pentru Whitesnake99):

Cu bicla e mai interesant. Dacă e umed, trebuie sa ai grija, altfel te agata. Am văzut în fata mea un tip ce a căzut dintr-o bucata, eu scap, ca stiu chestia de ani de zile, dar am pățit-o și eu.