| SabinaQueen a întrebat:

Nu stati calmi ca incepe scoala! Va-ti facut temele de vacanta?

9 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Da...sigur.Ce spuneai?

| Pricked a răspuns:

L-a romana n-u.

| LoveSleep a răspuns (pentru Pricked):

Hai fi serioasa, cine are nevoie săsi faca temele l-a română?
Pierdere de timp.

| Croampa a răspuns:

Eu cred ca las pe maine!winking
Nu chiar, am doar sa fac tema la romana, engleza, mate, sa invat pentru testul la franceza, sa termin desenele etc. -_-

| TiberiuFasole a răspuns:

Da stii... Pisica mea a vandut niste apa unui tip si apa aia... Ce mai, pisica mi-a mancat tema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, le-am lăsat pe ele să se facă.

| Andreea555012 a răspuns:

Din păcate ncepe crying.

| puppetmaster a răspuns:

Niup...le fac maine..am doar 5 modele de teste ca la examen la rom, vreo 12 la mate, de scris la fiz, chim, engl, franc....cred ca o sa ma ascund intr-o gura de tunel si o sa ma dau disparuta laughing))

| FlameHaze a răspuns:

Mi-a mâncat câinele tema.