| Anisia170 a întrebat:

Nu stiu de ce dar mi-am facut si eu cont pe ask.fm asa ca astept intrebarii.
http://ask.fm/Yodaaaaaaa

9 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Cont pe askfm a-ti face in stare nu te credeam. Yoda.

| Anisia170 explică (pentru MaliciousDeath):

Pai ce sa fac toate filmele star wars le am vazut de sute de ori is plictisita si da mi-am facut cont... Trist nu?

| robijam a răspuns:

Http://ask.fm/robijam Stiu ca sunt cam beggar dar baga si tu aici ce iti trazneste 'mnezo in acest moment prin cap.

| Ashadow a răspuns:

Fie ca forţa sa ajute pe tine întrebări cat mai multe sa primeşti.

| Anisia170 explică (pentru Ashadow):

Multumesc forza sa fie si cu tine

| Ashadow a răspuns (pentru Anisia170):

Forţa ZU sau Steaua măcar.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Http://ask.fm/STYAOS bagă şi tu aici ce ai tu chef. *hă hă, am ajuns să cer întrebări, mă duc să mă sinucid*

| Foxyyyy a răspuns:

Sunteti deja enervanti! Se scrie intrebari, nu intrebarii.
P.S : asteapta in continuare

| Meap a răspuns:

Si pentru mine o intrebare--http://ask.fm/ChipceaMonica :*
*cersetoare*