| Hammurabi a întrebat:

Nu vi se pare că proștii de acum 20 de ani erau mai deștepți decât proștii din zilele noastre? laughing

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prostia este cand ignori adevarul si o faci pe arogantul,ca tu stii totul,iti dai cu parerea espre orice, critici, judeci pe alti, asta sa chiar dezvoltat mult mai bine, si diavolul iti face cruce cand vede un roman, popor extrem de rautacios, uracios

| Lioana a răspuns:

Ba da. Asa mi se pare si mie.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Sincer. Eu n-am întâlnim niciodată un o prost. Pentru mine toți oameni știu ce își doresc, iar asta ii face deștepți

| Hammurabi explică (pentru DeMicUnC?l?tor):

"toți oamenii știu ce își doresc"
Doar atât? E suficient?
E o veste bună că toți suntem deștepți. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un proverb.

Cum vrei să fii?

Deștept in satul tău sau prost la oraș?

| Hammurabi explică (pentru anonim_4396):

Și uite așa satele sunt pline de deștepți și orașele de proști.
Oare?
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Păi fă și tu o radiografie.

Oamenii hrăniți cu cartofi au 99% amidon.

Dacă intrebi acum pe cineva va răspunde: no internet, no life!

E prea multă superficialitate.

Special sunt oamenii indobitociți.

Scuze pentru greșelile gramaticale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Au fugit toți la oraș, ce mai contează?

Dar nimic nu face cât apelul telefonic:

mama, ce mai faci? te sun din London!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da. Mai mult, acum oamenii sunt si ceva mai rai si mai de proasta calitate aparent.