| JustBeHappy a întrebat:

Nui asa ca e cel mai ratat? Cum sa vorbesti asa frate? Sunteti cu mine?
http://i.imgur.com/kCBwD.jpg

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Nu, nu suntem. LastChance e unul din puţinii useri normali de pe site-ul ăsta. E normal că atunci când vede un copil retardat ca tine să te înjure. Eşti o manelistă spurcată. Lumea se ia de maneliştii spurcaţi. Mă doare fix undeva că te-am înjurat, dar dacă eşti proastă, asta e. Mai bine asculţi manele decât o melodie normală. Nu îţi cer să asculţi rock, dar măcar ceva normal ca Celine Dion, Abba etc.
Eşti proastă tu... Eşti o cauză pierdută, nu are rost

33 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si nu are dreptate?

| Bya132 a răspuns:

*se concenrtază la avatarul lui JustBeHappy*

Bă, avataru' îl face pe om...(online)

Caut avatar să îl bag în foc să mă încălzesc...

*îl fură pe al lui JustBeHappy și îl aruncă-n foc*

Ohh, good.

| Malvina24 a răspuns:

Da,sunt de acord!

| Sconcsiş a răspuns:

@JustBeHappy
Tu eşti o beţivă. El ascultă rock, deci el ascultă muzică de bună calitate. Cât despre avatarul lui, să mor eu sub duş dacă văd ceva satanist, pe când al tău numai "nesatanist" nu e. Eşti o manelistă ratată.

| Sconcsiş a răspuns:

@JustBeHappy
Mă doare fix undeva de faptul că nu ţi se pare frumos. O meriţi, la ce prostii vorbeşti.

| LastChance a răspuns:

Ia stai puţin! E vorba despre mine? Hmmm...se pare că da.
Ok, sunt cel mai ratat. Probleme?

| Lisa a răspuns:

Nu,nu suntem cu tine.

| Gumã a răspuns:

1.Nu e ratat
2.Tu esti ratata
3.Nu sunt cu tine, sunt cu minewinking

| EVERYBODY a răspuns:

Eu îți urez la fel ca ea...

...și încă ceva: distracție plăcută cu Satan.

| FucktheSystem a răspuns:

Eu zic că ti-a vorbit chiar frumos, nu ai apucat să vorbești cu mine încă...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nici tu nu vorbesti prea frumos cand il faci ratat
si e parerea ta, nu trebuie sa o stie toti, in plus nu il cunosc deci nu sunt cu tine happy

| Mişaaa a răspuns:

S* T* F** phbbbbt

| EvangelineDS a răspuns:

Ai meritat-o...

| Tourniquet a răspuns:

Hai pa!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

P.S : T/A, dude!

| Tourniquet a răspuns:

Asa, draga. Omoara-ma-n stupiduri. straight face oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Jazzooohs a răspuns:

Nu, nu e.

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc! chatterbox

| TeoPT a răspuns:

Normal că vorbește așa, cine știe câte polologhii despre Justin Biberon a auzit până să cedeze.

Dar cu mine nu vorbești? Hai te roooog. Ia zi, ce părere ai despre Justin Biberon? Așa pe privat.

| BOOBZen a răspuns:

Da,ce iai spus? Ai zis si tu sigur o prostie...Nu e fake? Daca nu-ti convine ce-ti zice ignorl frate! Cei asa de greu? Blocheaza-l sa nu iti mai trimita mesaje, mare lucru...Eu cum am 11 ani si nimeni nu-mi zice nimeni copil tampit? Frate ce iai facut,acum are buba la mansarda! Si acum si tu,sigur esti nervoasa(nervos)am zis nervoasa ca putine fete au avatar cu JB,lor le plac, ma rog nu mie

Scuze LastChance, se pare ca avem o persoana ne-mul-tu-mi-ta aici...

| BOOBZen a răspuns:

Si ce e satanist la avatarul lui? E doar un scris,si rockul e calitate, aia mai schimba subiectul, nu ca JB sa cante despre fetele care nu le are...Sunt singura fata de 11 ani, care nu-i place JB si e asculta muzica buna(rock)care e de caliate(rock)si exprima sentimeenteee(rock)Deci e muzica buna(RROOOCCKK)
Am incheiat conversatia, va mai asteptam pe la noi.Da sigur!

| BoGhDaN a răspuns:

Bravo LastChance

| Aℓida a răspuns:

Nu crezi ca l`ai calcat pe coada si tu candva de ti-a facut "urarile" alea?
Hai sa fim maturi. ok?

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Ai făcut tu ceva de ti-a spus asta...

| AnaBejenaru a răspuns:

Clar.se simtelaughing...astia care jignesc intra pe site sa faca panarama, serios, nu merita luati in seama

| Zøєy a răspuns:

Te doare adevaru' copile?hee hee

| WyvernSky a răspuns:

A zis asta pentru că iti place Justin Bieber.
Nu vezi?!
Doamne... rolling eyes

| makeinVomaDRainbow a răspuns:

Acel copil e așa de inteligent.

| JustBeHappy explică:

Nu inteleg de ce sunteti cu el. E prost rau. are un avatar de satanisti si asculta muzica de proasta calitate, iar voi il sustineti inseamna ca sunteti ca el.

| JustBeHappy explică:

Nu mi se pare frumos din partea voastra sa ma jigniti asa.