| RAY a întrebat:

Oare am sanse la yasmin ea avand 5 apartamente lasate de bunica ei?
acele apartamente pot sta in calea iubiri noastre?
mi-a facut o declaratie de iubire acum cateva zile

17 Iunie | Yasmin explică (pentru RAY27TM):
Nu mai fă mișto de mine.Nici măcar nu mă cunoști.Eu chiar am 5 apartamente in Galați.Le am de la rudele mele.Am si centrala la fiecare, termopane si comfort.Esti invidios.Cred ca daca ai putea mi-ai sparge toate casele.Am foarte mulți bani în bancă. Unchiul meu este avocat.

în 17 Iunie | Yasmin explică (pentru RAY27TM):
Ca să furi tot ce e acolo.De ce nu mă crezi ca le am?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Pfoa... Greu de spus. Apartamentele ei sunt mai valoroase decat orice sentiment. Nu vezi cat de mult tine la ele? E orbita de centrale si termopane. Saracuta... (retoric vorbind, ca de fapt ea are o gramada sau mai multe de bani in banca)

| RAY explică (pentru justanotheruser99):

In ziua de azi femeile se vand pe banii si uita de tot ce inseamna iubire

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RAY):

Eh... Ce pot sa zic? Fiecare dupa cum il/o duce capul.

| Superior a răspuns (pentru RAY):

QI Shu era actrica P0RN0,am ramas socat cand a jucat intr-un film cu Jason Stathem. Dar, sa fiu sincer, parea in neregula fata ei...si cred ca acum stiu de ce...

| RAY explică (pentru Superior):

Nu prea le am eu cu japonezi, am vazut un film de groaza japonez ma cam speriat

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Doar daca esti ala din poza.

| RAY explică (pentru mentholinks):

Daca sunt cel din poza nu ma vad cu ea, ma duc pe centura ca tot acolo ajung https://www.youtube.com/watch?v=hmHOAHeuP0c