| Catrice a întrebat:

Oare dacă bei câteva sticle de corona nu iei coronavirusul?

19 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Slaba gluma

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dar devii bețiv, boală care nu trece.

| Drimmero a răspuns:

E jale cu virusul asta,, gluma s-a ingrosat prea mult daca a oprit pana si fotbalul, a terminat toate domeniile, arogantele si glumele cu/despre el le faceam pana si eu pana s-a ajuns aici.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Inca se fac glume. laughing Ma pot distra si fara meciuri. Bine ca nici nu-mi plac.

| Celcestietot a răspuns:

Nu atata timp cat porti masca atunci cand bei.

| Dismally a răspuns:

Nu cred, dar la cat de buna este Corona s-ar putea sa iti doresti virusul big grin

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Păi eu încă sunt minoră și dacă mă coronaâmbăt pe un forum intru în probleme, dar dacă vrei, încercăm!winking

| Catrice explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ce zici, ne vedem diseară ca intre fete cu câteva baxuri de coronawinking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru Catrice):

Dacă vrei, dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a spus vreodata cineva ca esti amuzanta?

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Nimeni, de ce?

| Andrei200202 a răspuns (pentru Catrice):

Ba eu ti am spus.

| Catrice explică (pentru Andrei200202):

Ce drăguț din partea ta, m-am udat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Pai daca ziceai da, eu ziceam apoi ca te-a mintit ca sa te fac sa te simiti prost.
Dar ai stricat tot cu raspunsul asta.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Dar eu sunt mereu sincera. sad
Tot sunt uda sa știi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci nu-mi ramane decat un singur mod prin care sa te fac sa te simti nasol...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, chiar dimpotrivă te dezinfectezi de tot de viruși, rata mortalității din cauza alcoolului e de câteva mii doar in Romania, mai ales în Moldova,, corona virus săracu nu-i face fata.