| anonim_4396 a întrebat:

Oare putem noi ca oameni, sa facem TPU ce a fost odata?

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oare poți tu să nu mai imiți orice „star„ TV? Nu, nu poți.

| pinguin_2568 a răspuns (pentru Musique):

In sfarsit un om! Restul fac campanii!

| MâţulMov a răspuns:

Oare putem noi ca oameni, sa dam un raspuns la asta?
De putem si raspunsul e nu.

| AikkoxD a răspuns:

Oare putem noi, ca oameni, să-
nu, nu putem.

| Dumnezău a răspuns:

TPU,odata,a fost o adunatura de oameni ce isi pupau reciproc anusurile,erau fericiti ca strumfii proto-existentiali si se credeau un fel de inimioara a sferei internetice a Romaniei,neprihanita. Vrei un astfel de site? Personal,eu l-as vrea curatat de penalii de la T/A,care-s multi,de penalii cu teme sau probleme de relatii,de agramati si fanatici ferventi,iar dupa,as fi relativ multumit.Dar e mult de curatat aici, TPU are potential de giuvaier, da' e sub maldare de gunoaie, gunoiul cel mai mare fiind intrajutorarea de pe site. Vreau dezbateri, fii si fiice!

| Cristianne a răspuns:

Ok,"să facem TUP ce a fost odată" e deplasat. Dacă n-ar fi fetușii ăștia care pun întrebări/răspunsuri idioate, Tup ar fi la fel...

| GhostStar a răspuns:

Ma bag, zii planul pentru T/a

| Fiction a răspuns:

Putem noi ca oameni? Nu, putem ca robotzi.

| Alyra a răspuns:

Ca oameni..nu.
Ca fantome. poate.

| Mariinaa a răspuns:

Da' tu stii ce-a fost TPU-ul odata?!

| LittleSue a răspuns (pentru Mariinaa):

Da,sunt un pic mai batrana pe aici decat contul asta xD

| Mariinaa a răspuns (pentru LittleSue):

Si ca sa raspund civilizat si educat ( sa nu ma bata mama : Mama, nu ma bate! ) consider ca ..linia de plutire a acestui site o mentin user-ii de calitate, care continua sa-si faca treaba, sa ajute cum pot ei mai bine. O seara placutahappy.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Putem sa facem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oare putem noi ca oameni, să-l ucidem pe Justin Castor(Bieber) fara sa merge la
racoare?!

Răspuns utilizator avertizat