| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu de ce nu ma cac curcubeu?sad

9 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Mă durea capu şi înainte...

| LoL a răspuns:

Calumea ...asta nu se caca curcubeu...

| AndutzaAndu a răspuns:

Bleaaah!:I
Ce tot repetați atâta întrebările? E expirată de mult faza cu nyan cat.

| ȘtefiȘtef explică:

@ AndutzaAndu, te rog sa observi ca e un ALTFEL de nyan cat.

| BlackVeil a răspuns:

Creatorul pisicii nyan-Paint master... laughing

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Mâncaţi nişte Skittles şi după mergeţi la budă...hee hee să vedeţi ce curcubeu!

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Ceee porcariiie waiting

| Smerix a răspuns:

Ce ciudat si plictisitor! Mi`e mila de ochii mei ca i-am torturat pe nedreptrolling on the floor))))))))

| saku970 a răspuns:

laughing Cand am vazut "Ochii meeeei!" am crezut ca era un videoclip in care aparea o poza cu ochii tai laughing Dupa cand m-am uitat am inteles despre ce este vorba laughing Si chiar ma simt putin ametita laughing