Apache
| Apache a întrebat:

Old times dude... old times :
http://www.youtube.com/watch?v=I-e0GTeLxU0

16 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imi plac gainile. 0.o

| XxBalonasheeXx a răspuns (pentru Bogdanux):

Mie imi plac scandurele smug

| DaVà a răspuns:

Bă şipcă te strigă soru-ta...Bă! zi-i că-i c*rva

| ɔɐıɔ a răspuns:

That was the real cartoonnetwork

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Parcă îţi schimbasei numele.

| AnneBre a răspuns:

Apache! Te strigă măta!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

CN a ajuns de tot rahatu.inainte ma uitam numa pe CN si acum parca iti vine sa arunci TV-ul cu tot cu cabluri
imi e dor de tom si jerry.sad
desenele noi is prafsad.
adica, toate "imbunatatirile" aduse sunt praf.
*ii da un link de pe yt cu desene noi ca sa ii demonstreze cat de penibile sunt*

| TheDubstepMan a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Si acum se dă Tom si Jerry...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru TheDubstepMan):

Da.pe boomerang. oricum CN n`o sa mai fie niciodata ce a fost

| TheDubstepMan a răspuns (pentru GoAndFuckYourselfWithAKnife):

Ba nu de exemplou acum e pe CN sa stii...

Răspuns utilizator avertizat
| TheDubstepMan a răspuns:

E veche dar de fiecare data cand o vad iar, tot i-mi vine sa rad.

| Guogle a răspuns:

Da, acum daca tii si pixul in mana se gandesc la prostii, in fine.