| RAY a întrebat:

Paraschivo de ce m-ai părăsit pentru alta? Eram prea barbat pentru tine? Daca stiam ma faceam muiere pentru tine.

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Pentru că nu i ai adus vreo 3 basculante de flori.

3 răspunsuri:
| RAY explică (pentru SG1995):

Jana a murit, dupa ce mi-a spus ca isi ofera virginitatea dupa nunta, si am facut nunta in rate, in fiecare luna faceam cate un pas, dupa 5 ani am ajuns la primarie si la popa, care nea unit destinele pe vechi, dupa nunta a venit tragedia, a murit de atatea fericire si bucurie ca suntem uniti pe vechi, azi stau si cant dar nu ea tace si nu spune nimic