| Ochiialbastrii a întrebat:

PARERI? =))))))))))
http://www.fostaprietena.info/? username=39991

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic totusi urat din partea ta cu toate ca a facut ce a facut a fost alegerea ei iar tu esti un frustrat! A facut ce a vrut! Tu vezi-ti de viata ta!

| kiky278 a răspuns:

N-i reala. E un site din ala cu puncte nu? Ai un vizitator...pe mine

| Tweetymrrr a răspuns:

Foarte tarelaughing)). Tine-o tot asawinking
Da` cand se vor deschide si celelalte fotografi, tinand cont ca acolo scrie:0 vizitatori?thinking

| Valiku a răspuns:

Am dat si eu click. Am facut chestia asta acum cateva saptamani si am adunat 150 de click-uri in 3 zile. Si mai mult ca sigur ca tu nu ai facut siteul ala, asa e? big grin

| DeNyyy a răspuns:

rolling on the floor...da.sa recunoastem ca e frumoasa.laughing

| hSh3ad a răspuns:

Asta da razbunare laughing

| Ochiialbastrii explică:

Nu eu l`am facut big grin

| Andr3yCzz a răspuns:

Am dat click
e foarte tare site asta dar vreau sa-ti zic ca nu trebuie neaparat sa aduni puncte
Toate pozele cu acea fata sunt pe google oh go on
Bafta!

| Hadley a răspuns:

laughingchiar te razbunilaughing
rolling on the floorbine ii facirolling on the floor