| Cretaker a întrebat:

Partea a 3-a din "TPU the movie" (sa-i zic asa) e aici, bros:

http://i.imgur.com/J1nHJ.png

110 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu doar noname a disparut! a mai observat cineva ca a disparut si nony?

NOname
| NOname a răspuns:

Buna tuturor!
@Cretaker, ma simt flatata, ca nu m-ai uitat. big grin
Esti genial, frate! Ai o cariera garantata in asa ceva. Ai evoluat foarte mult in ultimile luni. Respect!
Iar acum pe scurt despre disparitia mea - am fost rapita de extraterestri, si abia astazi, dupa ce ei au facut pe mine zeci de experimente, mi-au dat drumul. oh go on big grin De fapt am fost plecata in vacanta (2 saptamani s-au transformat treptat in 2 luni, se mai intampla...) si n-am avut deloc acces la internet in tot acest timp. sad Dar mi-a fost foarte dor de voi toti, de TPU.
@Cretaker, tine-o tot asa! Ai un viitor stralucit! Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

La mine s-a putut vedea. E interesant, imi place mai mult modul in care s-a realizat totul(desenele).

| Barajag a răspuns:

Eu am rabdare si astept continuarea.Bafta! Si totusi, nu cumva sti tu unde se afla @NONAME?big grin

| Cretaker explică:

Enjoy your right hand, brah.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Minunat!
Imposibil! Eu nu apar! Vaii. Aştept partea a IV-a, bro.

pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Prea tare love struck.

| Aero a răspuns:

Azi a revenit NOname. happy

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Iti jur ca am murit de ras cand am vazut banda desenata si ai totala dreptate! cam asa se intampla in site. tot felul de intrebari penibile fara rost dar trebuie sa ne ajutam caci acesta este rostul acestui site! cred ca fiecare imagine avea ceva amuzant in ea. mi-ar placea la nebunie sa pot aparea si nu stiu in ce masura se poate. ce pot sa spun:go CRETAKER!

| Razvan a răspuns:

Ce cul.Sunt personajul episodic care aduna toti userii la un loc.Ma simt asa importantalaughing
Multumesc Cretakerbig grin
Tu esti omul, bro!tongue

| marrr a răspuns:

Nu pot s-o vad deloc, doar o mica parte din care nu inteleg absolut nimic. Ai putea sa mi-o trimiti prin mail, asta daca ai timp? Anunta-ma in privat

| marrr a răspuns:

ARTA PURA! Asteptam alt desen din acesta, ca tare ma amuza.

| pwp a răspuns:

Ce imaginatie poti avea!
nimeni nu se compara cu tine!

| Hombre a răspuns:

Bai de ce nu merge si la mine? Observ ca la unii a mers. Cumva trebuie sa mai ung cu vaselina rabla asta a mea de calculator?

| Ea12345 a răspuns:

Foarte tare...hee hee

| AshuraElric a răspuns:

Foarte tare bro.rolling on the floorlupta cu Gideon a fost..."epica"rolling on the floorinclusiv întrebarea "Gideon era văăăr-tu!"rolling on the floorai talentbig grinastept partea a 4-a si la mai multa inspiratielaughing

| Bishop a răspuns:

Foarte tare frate laughing

stay cool and make trolling devil

| Xonia a răspuns:

Nu mergecrying

| Xonia a răspuns:

@Cretaker waiting
Vreau sa fiu si eu in urmatoare partelaughing(daca se poate, bineinteles)

Apropo, ador "filmuletele"tale.Am stat curioasa tot timpu cat am citit sa vad ce se intampla pana la sfarsit, si la sfarsit am aflat ca a disparut Noname(ceea ce am observat de ceva timp)

Astept si cealalta parte. Felicitari, ai talent:*.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Lollaughing ai talent!

| TwixulDrept a răspuns:

Supeer supeeer
abia astept continuarea :X:X

| Ronnix a răspuns:

Forbidden

You don't have permission to access /images/5yr80f4jvx7vqujcvw.png on this server."
Crezi ca ai putea uploada partea a3a pe un alt host?

| CriCri a răspuns:

"Numai vezi ca iti dispare ultima parte. Am putut vedea doar pana la
"Hei, daca-ti palce atat de mult GIDEON de ce nu-l ceri in casatorie"A vazut cineva mai mult?

| CriCri a răspuns:

Totusi... astept continuareabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Shuellen a răspuns:

@Cretaker pe ursulika vreau s-o vad in urmatoarea parte din "TPU the movie"happy

E foarte fain `filmul` acesta, exprima realitatealove struck Asteptam si urmatoarele parti...

| DeNyyy a răspuns:

Foarte tare.ai mult talent.astept continuarea...laughing

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Și mie îmi place, abia aștept partea a-4-a, bravo cretaker. Cea mai reușită parte pentru mine.

| Диана a răspuns:

Sunt onorată să am un rol secundar în povestea ta, 'nea Cretaker!laughing
Epic! ''Sfântă Godiva, care-ai călărit goală pentru soţul tău ca o fraieră... '' rolling on the floor)
În concluzie, cool story bro!smug Aşteptăm continuarea. Sunt cu ochii pe tine! devil