| Mihailescu_Valeriu_1953 a întrebat:

PE VOI VA AMUZA, ORI VA ENERVEAZA POLITICA?
Stire de ultima ora!
Developmentul congruentei exhaustive in macrocosmosul punctiform al Black Hole, prezentat de Klaus Verner Iohanis este tema cu care l-a meditat pe Stephen Hawking. Astfel s-au obtinut, prin meditatii-transcedentale banii cu care a cumparat casele.winking

19 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Prin natura job-ului meu, urmaresc politica cu interes. Ma enerveaza maxim peste 90% din tot ce se intampla dar, tot prin natura jobului, nu am voie sa emit pareri vocale despre asta laughing) Misto, nu?

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Esti suer-super tare; sper "sa nu te racesti" inaintea mea.winking laughing tongue

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

laughing)) Si eu sper, ce sa zic... stii ce greu e sa vezi postari pe Facebook despre diverse si sa te manance buricele dejtelor sa dai share sau sa comentezi si sa nu poti?

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Cheama-ti soacra sa iti dea indicatii atunci cand spargi oasele pentru supa si te prefaci ca versi oala cu apa fiarta pe picioarele ei. O sa-ti treaca mai repede mancarimea buricelor.winking laughing laughing laughing

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Valeriu, Valeriu...ai cosmaruri cu soacra-ta? A mea e ok, nu vreau sa o oparesc. Cel putin nu momentan. laughing))

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Politica-i soacra mea iubita laughingwinking laughing

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ptiu, asa soacra, mai bine pas. Politica la noi e un circ ieftin facut strict pentru oamenii fara prea multe striatii pe cerebel.

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Au o circumvolutiune; da si aceea facuta de basca comunista mult prea strimta. laughing laughing laughing

| sofisis a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Chiar si sentintele astea aberante...un om de rand daca are o sentinta cu executare, poate face recurs DIN INCHISOARE. Nuuu, ai nostri parlamentari si-o ard acasa cu posibilitatea de plecare definitiva in vacanta. Bleah!

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru sofisis):

Din folclorul de autobaza:
" Lumea insistă cu "decizia nu-i definitivă" Bine, mă... așa e și erecția. Și tot se bucură lumea de efectele ei."

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Nu se face apel din închisoare. Hai să nu mai dezinformăm...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Un nene, Mititelu, a avut de primit 220 de mil. euro în prima instanță...laughing

| HadesSs a răspuns:

Eu nu urmaresc si nu fac politica, o las pentru pensionari laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru HadesSs):

Sigur-sigur tu nu ai remarcat sarcasmul termenilor insiruiti!winking laughing laughing laughing

| HadesSs a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

N-ai treaba laughing

| Nevroza a răspuns:

Ar trebui Anarhie

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru Nevroza):

Anarhie in cadru organizat (de servicii)!?winking laughing laughing laughing

| Nevroza a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eram ironic... si asa e o anarhie mascata

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Având în vedere forțele economice majore ce simulează ezoteric acțiunile de natură mitologică şi astrală, de asemenea şi cu ajutorul forțelor fundamentale, reprezentând conflictul deschis dintre Apolo şi Dionysos prin care se reprezintă diofizitismul situației actuale, se poate afirma clar : Salariul de profesor.