| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Pentru o mai buna functionare a site-ului "TPU", in numele campaniei "TPU revive", m-am decis sa fac greva foamei. Ce ziceti? incercam cu totii?laughing
(A! macar lasati-ma sa-mi vad raspunsurile)

6 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Si eu fac greva foamei! baieti, nu mai faceti pizza cu rahat!

*culege stupizi*

| JUSTERINIandBROOKS explică:

*mai mananca o chiftea*

| rockelle75 a răspuns:

Sigur, de ce nu? laughing
*o stiga pe maica-sa sa-i aduca inca o farfurie cu sarmale love struck *

| KittyLoveBastet a răspuns:

CE? Tocmai mi-am cumparat o punga de chipsuri! Hai sa facem greva intrebarilor (timp de 3 zile sa nu punem intrebari) Ce ziceti big grin?

| FreakyFred a răspuns:

Mda. 4 raspunsuri cu stelute. ironie. ce sa zic? daca tu ai inceput, ma simt obligat sa continui cu gluma asta: eu zic mai bine sa ne aruncam cu totii de la etaju' 9, poate asa vom ajuta TPU-ul sa revina la ceea ce a fost odata. pacat ca nu am ajuta cu nimic site-ul facand asta. si mai pacat e ca nici schimbandu-ne numele, vorbind pe mess si avand in suflet un gram de speranta ca cineva ne va baga in seama "campania", TPU nu va reveni la ce a fost odinioara.

Kitty, mai lasa chipsurile ca nu fac bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord!
*mesteca o bucata de pizza cu rahat a lui Bastet*