lolita
| lolita a întrebat:

pentru pitzipoance:
Fetele de la liceu invatau doar 2 litere si 2 cifre A4 si X5
la facultate invatau alte 2 litere si 2 cifre Q7 si X6
din cauza crizei financiare incepand cu anul acesta vor trebui sa invete mai multe litere A. U. T. O. B. U. Z

10 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Păi mai sunt şi alte litere de învăţat, de exemplu D. A. C. I. A 1. 3. 3. 0hee hee, (şi cifre).

| Flav a răspuns:

O stiam, cum sa n-o stiu.hee hee
Dar autobuzul e varianta buna, mai exista si caruta.thinking

| Roby67 a răspuns:

Dupa astea o sa mai invete "ia-ma nene" happy

| Pho3nix a răspuns:

Mersul pe jos e sanatos. Depinde de distanta dintre casa si liceu/facultate.

| cornel a răspuns:

Ce tarehee hee

| Swabia a răspuns:

Nu-l stiam. mi-a placut la nebunie! laughinglaughing

| shtephie a răspuns:

Tarehappy

| Alex_2741 a răspuns:

O stiam laughing) e super oricum laughing) mereu ma face sa rad ...si daca stai bine sa te gandesti spune adevaru tongue

| ForteGames a răspuns:

Stii vorba aceea!

"Mersul pe jos face piciorul frumos"

Dar eu spuneam!

"Mersul pe jos face bulanu frumos."

laughing buna poanta ff buna! happy

| bitzu` a răspuns:

Da` autostopu`?laughing