| Fragile a întrebat:

Pfff, profesorii ăştia, ei cred că ştiu totul...
http://i.imgur.com/p3mN2.png

13 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu i-o spun în faţă nu în gând -_-

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Așa elevă, așa profesor. Ce vrei mai mult?
Pa, pa.

| NoChanceForUs a răspuns:

Grafică...

| Pralină a răspuns:

La noi e politia scolii "Buna dimineata copii!"
"Sa va ia dracu' domn' profesor!"

| Fragile explică (pentru Pralină):

Ooo,ce ospitalieră e şcoala voastră, cred că vreau să mă mut...thinking

| Pralină a răspuns (pentru Fragile):

Hai, dar ai grija, daca il injuri pe profu' de bio s-ar putea sa trebuiasca sa te ascunzi sub catedra restul zilei*scrie asta de sub catedra*

| RockaruL a răspuns:

Uuuuu,tocmai l-am văzut pe profu de mate.
*se gândeşte la o înjuratură pentru mâine*

| Loveis4free a răspuns:

Hmmm, de unde ai poza aia cu mine si profu de chimie? Zi tot! Mi-ai umblat printre sutiene de ai gasit albumu?

| ISaidHelloToMe a răspuns:

ăăă...

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

La noi la scl ne impartasim tot ce avem pe suflet.adica daca il injur si in minte, ii spun pe fata k nu il suport.ce rost mai are sa ascund in mine? cu ocazia asta o sa am un chiul pe baza motivata la ora urm:d

| dadasssssssss a răspuns:

La noi la scoala si in mintea noastra si a profilor ne injuram. big grin

| AnnePanda a răspuns:

=]].cam asa e acum

| Elee a răspuns:

Ffffff tare! laughing Bv celui care a facut asta! laughing)))