| Viviana_6347 a întrebat:

Povestiti-mi o intamplare de a voastra comica. Cea mai comica ia funda.

Răspuns Câştigător
| Thoamnee a răspuns:

PPaai mi s-a intamplat vara trequta cand am mers in vakanta in Romaniaa.si am mers cu matush'mea la o manastire(Lainici)si trebuia sa puneem banii si sa pupaam ikoanaa.eu destul de adormittaa nu am vazut ca era si un geaam.si m-am apropiaat sa pup si am dat cu kapu de geeaam!blushing evidentt sa auzitt ekouu in toaka biseriikaa :d

4 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mai degraba penibilalaughing
Eram in autobuz putin cam luata(ma rog,putin mai mult). Stateam in picioare iar in fata mea,pe scaun, o tiganca ce vorbea la telefon. Dintr-o data mi s-a facut rau si cum n-am putut astepta pana la prima statie, am vomitat chiar in capul pirandei.Nu-mi amintesc exact ce a urmat dupa.Dar stiu ca a scapat telefonul, a inceput sa urle cand in romana cand in propria-i limba si scutura din cap ca nebuna.Toata lumea se uita la noi ca la urs, unii radeau, altii erau destul de deranjati(probabil de mirosul degajat de...isprava mea). Stiu ca am reusit intr-un final sa cobor la prima.Ce-i drept, destul de sifonatasad

| Sconcsiş a răspuns:

Odată am fost în piaţă. Apoi m-am întors

buahahahahahahahahahahahahaha

| alinutz16 a răspuns:

Eram odata la un bar si m-am dus sa ma pis si am vazut un boschetar pe jos care cazuse si se pisa stii si ii venea in gurarolling on the floor))))))))))

| MrGreen a răspuns:

P*nis