| AloneQsFini a întrebat:

Prieteni imaginari. avantaje si dezavantaje?

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Doar o categorie greșită.

| AikkoxD a răspuns:

Avantaje: te ţin ocupat de a nu te mai masturba cu ce găseşti prin bucătărie.
Dezavantaje: lumea te crede nebun.
http://2.bp.blogspot.com/......alone1.jpg

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Avantaje: Lumea te crede nebun.
Dezavantaje: nu te mai marsupiezi cu bastonu' lui bunicu' tau.

| CautNume a răspuns:

De ce?

| Prunela a răspuns:

Apreciez poza dar tu straight face Aici e T/A nu Psihologie/Psihiatrie

| Polaris a răspuns (pentru Prunela):

Cer să fie creată categorie! Nu de alta, dar chiar mă interesează subiectul.

| Downfall a răspuns (pentru Polaris):

N-ar fi o idee rea. Oare dacă propunem asta adminilor ne bagă în seamă sau nu?hee hee

| Prunela a răspuns (pentru Polaris):

Pai nu smug? Hai sa cerem

| Alyra a răspuns:

Avantaje: sunt exact aşa cum îţi doreşti.
Dezavantaje: în realitate nu există.

| Phx a răspuns:

întreabă-i pe ăia de la Casa Foster.

| AloneQsFini explică:

Intrebarea era pusa expre pentru aceasta categorie, deci nu o luati serios sau personal. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crezi ca ne-am stricat la burta de ras?
crying

| TheAvenger a răspuns:

Păi..io văd doar avantaje..am cu cine vorbi..am cu cine râde.și da, mie una îmi place dacă lumea mă crede nebună scăpată de la nifon.cel puțin sunt diferită de turmă.deci..io una vorbesc și singură și fluier prin casă, deci nu s-ar pune problema de tâmpealălaughing

| Aneurysm a răspuns:

1. Fuckin' love your avatar xD
2. Avantaje e ca ai pur si simplu pe cineva care sa te-nteleaga, indiferent de gandurile tale, iar dezavantaje nu gasesc. I mean, is your own mind. Esti propria ta persoana intr-un alter-ego infinit. Nimic nu poate merge rau, atat timp cat ai o imaginatie bogata.

| DWDT a răspuns:

Take a life man!

| roxaa15 a răspuns:

Toal dezavantaj, cel mai bine e sa ai preiteni reali, iar daca tu iti ocupi timpu cu prieteni imaginari iti poti pierde prieteni reali cei care pot fi langa tine sa te ajute si sa-ti dea un sfat cand ai nevoie.Concluzie: prietenii imaginari daunaeaza vietii normale

| anonim_4396 a răspuns (pentru roxaa15):

Absenţa de la şcoală dăunează gramaticii.

| KuKluXClannad a răspuns:

Claude,ai prietena imaginara?rolling on the floor)

| AloneQsFini explică (pentru KuKluXClannad):

Cred ca nu ai vazut categoria!

| Anyta2000 a răspuns:

Da.Se caca pe asfalt din cer.

| Cathyme a răspuns:

Vezi si tu dezavantajul de la paramormal activity 3