| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Primul meu comic :D.
http://imgur.com/a/mlFsM

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Se vede că e primul tău comic. Omule, dacă vrei să primeşti răspunsuri aşa cum ţi-ai dori, ai nevoie de talent, înţelegi?

| RockaruL a răspuns:

Mai bine mă aşez pe budă decât să citesc aia, măcar mă simt mai uşurat...

| Trinitas a răspuns:

Sfanta camila violata de manguste care ai mancat shaorma din rinichi de urangutan schizofrenic si cu Tourette! Comicul asta este giga-mega-hexa-arhi-pi*du...

...naspa.

Mancati-as Iphone-ul.

| Vizitiul a răspuns:

Cu toata parerea de rau si cu tot binele din lume, dar nu mi-a placut.

| NumePublicAnonim a răspuns:

Prea mistoo! I LOVE IT! sper sa mai faci si altele

| Goangă a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

PupinCurvista detected.

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru Goangă):

Cum mi-ai spuuuuuuus?!?!?!?!?!

| Goangă a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

CUmva

| NumePublicAnonim a răspuns (pentru Goangă):

Da' ce ti-am facut ca sa ma faci curva?

| Goangă a răspuns (pentru NumePublicAnonim):

Esti o pupincurista si gata.PA

| AnneBre a răspuns:

Exista o categoria 'Comics'

| CrimiNNaLBoy explică (pentru AnneBre):

L`am bagat si pe comics dar am zis sa il postez si aici.

| Nero a răspuns:

Fail.

| NoNameJunior a răspuns:

Fara suparare dar mai ai de lucrat!

| ViseDestrămate a răspuns:

Mai incearca...sau,nu mai incerca deloc! oh go on

| Michaela89 a răspuns:

Draguț...chiar îmi place.Ideea e destul de buna, dar mai trebuie sa lucrezi la grafica, pentru ca desenul e putin ...nasol.Dar poate ca, dacă vei exersa iți vor ieși minunate.

| ღClauuღ a răspuns:

laughingAmuzantlaughing super dragut sa mai faci.si sa nu iti faci griji de grafica ca o sa iti iasa superb pana la urmahappy.

| Lockheed a răspuns:

Meah, cul.