| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Primul meu comic: http://i.imgur.com/zvIgy.png. Ok, nu cred că e chiar aşa de amuzant... Şi nu, nu o să te înec şi pe tine! Încă ceva, scuzaţi greşeala de începătoare.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare :)) e dragut pentru primul tau comic.
Dar o intrebare am...
Fetele au păsarikă? http://i.imgur.com/2CqAz.jpg

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E okhappy. Mai degraba a fost bagata in butoiul cu muraturi, nu in paharul/doza de bere laughing.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Hmmm,de ce in bere? mai bine in... otet!

| PinguinuL a răspuns:

Eu nu sunt intelegator...
vloiam sa fie patlu sad...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca sunteti fete, de ce aveti penisuri?

| Radioactive a răspuns:

Ţi-ai schimbat username-ul şi mie nu mi-ai zis? Şi în legătură cu comicul...better luck next time!

| HrănescPorciCuLingurţa explică:

Pe naiba, Căţeluşă şi toată lumea, vă rog, scuzaţi partea aia. Ştiam eu că am greşit ceva! Sunt oribilă!

| HrănescPorciCuLingurţa explică:

Ok, mersi tuturor că sunteţi înţelegători cu mine, al treile picior va dispărea pe viitor, ai pramis iu!

| BiaSiAtat a răspuns:

E buna pentru primul tau comic.Dar, te rog sa nu le mai fac 3 picioare laughing

| Andu_7395 a răspuns:

Merge, nu e funny, dar merge happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ăhm, chiar ți-ai sacrifica sfânta bere pentru un gunoi?