| Kamelia69 a întrebat:

PRIVITI:
1.http://www.youtube.com/watch?v=J0BkdKGPTxw&feature=playe r_embedded
2.http://www.youtube.com/watch?v=X44XoXyZbIk&feature=playe r_embedded
Ce parere veti? Chiar e greu sa spui te!? Comentati si primiti fundita sau vot!

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

O,cu acest cintec sunt de acord de mult timp.Nu e regula generala, dar trebuie sa admit ca la 70 la suta din baieti si barbati da.De exemplu mie in viata asta m-i s-a zis de f putine ori acest lucru dar in schimb la fata mea prietenul ei ii zice zilnic de nenumarate ori.Eu cred ca depinde si de om. Daca ne luam dupa zodii la fecioare e cel mai greu sa rosteasca acest cuvint, dar eu sunt gemeni deci pot spune ca si gemenii zic greu un te iubesc dar de simtit simt f rapid, fgemenii se indragostesc f usor.Viitorul meu ginere e pesti lui nu i-a fost niciodata greu sa zica acest lucru, precum si cumnatul meu care e rac din nou nu a avut probleme cu afisatul sentimentelor.Dar eu ce sa fac m-am ales cu o feciora...sad

4 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu e greu.
Te iub...bai,ce greu e!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Te iubESC! Nu e greulaughing Eu stiam decat prima varianta, nu si pe a 2 a.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

In loc sa comentezi mai bine du-te si caca-te pe tine inainte!
E doar o melodie!

| bogdan14_5722 a răspuns:

WTF?! [****i majusculele matii]