| Kazimir a întrebat:

Pt varsta si greutatea mea am baut destul de mult (fara sa mananc ceva azi) cam 12 beri si 500 de vodka exclusiv lemon... de ce vad TPU`ul in ceata si miscandu`se?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Mai bea vreo 20 beri şi nu o să se mai mişte TPU că nici n-o să-l mai vezi

19 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Iţi zic eu, e din cauza Rebeccăi Black

| giuly a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...la mine se cutremura monitorul de la inorogul ala afurisit care isi balangane fuduliile la mine pe acoperis.

Răspuns utilizator avertizat
| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Pentru ca am trecut eu de intrebarea ta.

| Dash a răspuns:

E ceva normal, toata lumea vede TPU-ul in ceata si miscandu-se!

| Vizitiul a răspuns:

Mai taie din ele, amice. Daca bagai atatea in tine, nu erai pe site la ora asta. Cel mai probabil, erai pe alte meleaguri. Vezi ca bautura nu-i motiv de lauda.

| Esperança a răspuns:

Probabil ai baut cu gura si ti-a iesit pe ochi. Ca nu vreau sa ajung la extreme si sa ma gandesc ca ai baut si cu ochiihee hee

| Kazimir explică:

@Vizitiul esti 100% sigur/a ca nu pot duce? fatuca eu am 95 de kg si 6 ani de experienta... si da. bautura e un motiv de lauda cand faci misto de lume

| Vizitiul a răspuns:

IloveKazimir -Ti se pare c-as facuta? Te poti lauda cand bei si faci misto de lume? Auzi bah, lasa-ma cu abureli de astea. Esti prea coerent pentru un om cu asemenea alcoolemie in sange. Nu m-am nascut ieri. Tu esti treaz lumina cu iluzii de om beat. Revino-ti! O sa ajungi in situatia de n-o sa mai stii cand esti beat si cand esti treaz.

| Bya132 a răspuns:

Bastet.îți ascunzi vina? o_O

| RedBullÎmiDăAaaripi a răspuns:

Sunt de acord cu Clannad. Bea şi nişte RedBull(combinaţia perfectă=Vodka şi RedBull)

| Elena1234456 a răspuns:

In vodka e energie, in apa sunt microbi!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cine tea pus te le bei singur mai bine ne dadeai si noua

| Kazimir explică:

@Vizitiul imi pare rau dar inteligenta ta luata de pe scara blocului are anumite rateuri. eu in niciun caz nu ma laud ca beau ci fac misto... nu te`ai nascut ieri dar te`ai nascut cu mult dupa mine deci nu te mai contrazice... varsta mea empirica e peste cea a ta de pitipoanca. cand o sa ajung atat de beat incat n`o sa`mi dau seama o sa o regulez pe maicata care sta cracanata asteptand placerea divina de la un om cu potential. bafta

| PastilăBă a răspuns:

Ce'ai facut mah?waiting
Si mie de ce nu mi'ai daaaat?straight face

| kiky278 a răspuns:

Bai bare nu-s singura si eu care credeam ca e de la droguri

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Lol ce prostii mai scrieti si voi poate poate primiti o fundarolling on the floorrolling on the floor disperatilorlaughing

| Rapture a răspuns:

Nu stiu. Sigur nu ai baut 12 beri si 500 de vodka exclusiv lemon pe stomacul gol, fiind excese pentru varsta si greutatea ta? Daca nu, consulta imediat doctorul.

| avrillavigne23 a răspuns:

Ba da nesimporc esti! Noua nu ne dai nu?!