| AnonimaRo a întrebat:

Puteti sa imi dati idei de farse de 1 aprilie?FUNDA pentru cele mai bune idei

Răspuns Câştigător
| Moshu232 a răspuns:

Pai sincer stiu eu una happy parintilor sau cu cine locuiesti tu!
Te trezesti inaintea lor si le spui ca ninge (e aprilie va dati seama ce reactie au ) le zici ca ninge tare! ei se duc sa vada
Pacaleala big grin
Daca mai vrei da fundita la asta

| hideaway a răspuns (pentru Moshu232):

Hă, hă, hă, hă! rolling on the floor
Ce-am mai râs. (îți dai seama că părinții n-o să creadă așa ceva în veci, nu? )straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Realizezi că la cum e vremea chiar s-ar putea să se întâmple. oricum gluma e nașpa.

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru Moshu232):

Tu ti-ai facut cont ca sa ceri fundite?
Da-le dracu, ca TPU nu e facut pentru fundite.
Pun pariu ca ti-a dat frunda pentru mai multe farse, iar tu o sa ii dai mai multe farse la anul'.

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine în localitate sunt cel puțin 10 grade...

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Wow,va pregatiti cu juma` de luna inainte? laughing)

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Iar ati inceput? hauuuuuuuuuuuuuuuuuuu! si dupa tine inca vreo 1000000 cu intrebarea asta.Adevarat a-nviat!

| Ţepeşu a răspuns:

Iei un pistol cu bile; i sco'i tot mecanismul; i la; coal[ ]i amenin'i pe to'i c[ ]i ]mpu; ti. La mine a mers foarte bine.

| CastraveteMurat a răspuns:

Toată lumea mă dorește. *me gusta face*

| CastraveteMurat a răspuns:

Dragă, e 15 martie. Pentru ce puii mei îți trebuie farse de pe acum?

| CautNume a răspuns:

1.Mai e timp pana la 1 Aprilie.
2.Vezi categoriile?
3.Conversatii si Timp liber iti spun ceva?

| GhostStar a răspuns:

In primul rand, oricat ma injuri eu nu ma cobor la nivelul de idioata, in al doilea rand de ce nu te impusti?

| hSh3ad a răspuns:

Ce-o sa iasa...

| Catzelush a răspuns:

Eu,anul trecut,am luat un pachet de guma(gol evident)si am pus,in loc de "linii"(alt cuvant n-am gasit)de guma, niste foi de marimea ambalajurilor, si "pacalitii" iau o "linie " si mananca foaia... unul trebuie sa o bage in gura.Vei vedea, chiar este amuzant!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O farsa care tine si nu deranjeaza prea mult este sa-ti suni un prieten din alta localitate si sa-i spui sa vina sa-ti deschida poarta lui, in timp ce tu stai comod acasa.Eu mi-am sunat odata un prieten din alt oras si l-am rugat sa vina dupa mine la gara, ca am uitat drumul spre casa lui. Oricum, glumele trebuie facute in functie de capacitatea de perceptie a prietenilor nostri.Succes!

| Marmun a răspuns:

Pui rahat intr-un ziar.il infofolesti bine laughing, apoi il pui la usa unui vecin ii dai foc si suni la usa.nu uita sa si fugi

| DnlG a răspuns:

Poti lua un ou, il pui in ciocolata topita, il lasi sa se raceasca, il pui in folie colorata si il dai la cineva