| Probot38 a întrebat:

Puteti sa-mi traduceti cuvantul,, THE"?

12 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Te Hărţuiesc Elicopter

wow
such logic

| W3R4 a răspuns:

Nu pot, scuze. :c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, că dacă o să zic "Dă" o să mă loveşti iar eu o să te spun lu' mămica.(Crede-mă, nu vrei să ai de-a face cu mama)

| Probot38 explică (pentru anonim_4396):

Mama
a. <
b. =
c. >
decat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot, dar nu vreau. Plângi!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Da.
ul/a
Ex: masina, boul.

| SlenderWomen a răspuns:

Te hashparlesc eu

| Solitude15 a răspuns:

Cuvintul:" the" nu pot spune ca este un cuvint este mai degraba o prepozitie, dar poate fi si uin articol depinde de context.De exemplu "the flower"se treduce "floarea" iar "flower" se traduce"floare" deci in concluzie este si prepozitzie si articol happyhappy succes funda

| AnyAnA99 a răspuns:

''the'' este un articol; de exemplul ''dog ''inseamna caine, dar ''the dog'' inseamna cainele. Funda happy?

| extremeA07 a răspuns:

E o prepozitie, nu se poate traduce.
time - timp, the time - timpul

| malina921 a răspuns:

E un articol din limba engleza

| diana1211 a răspuns:

?