| Eroare404 a întrebat:

Puteti sa tipati atat de tare incat sa se sparga geamul?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se sparg dusmani in jurul meu cand urlu la ei, normal ca pot

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu te mai subestima laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Realistic laughing
Atunci cred ca raspunsul mai potrivit ar fi "Nu am incercat".
Plus ca am termopane laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mai bine aşa.laughing
Plus că poţi să găseşti tu vreun geam.

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Mda... Adevarul ca atunci cand eram mic si ma jucam cu mingea pe la bunici tot spargeam la ele laughing Nu stiam ca o sa imi fie de folos acum -_-

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da,şi eu am spart câteva geamuri.O dată trebuiau să schimbe un geam mic şi eu l-am luat să îl observ în detaliu şi evident că l-am scăpat.laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

laughing Ce tare laughing Trebuia filmata faza.

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta nu e mare lucru... Câte căni/pahare/farfurii mi-au scăpat pur şi simplu din mână sad
Sau am pus pe masă odată un pahar cu picior şi nu ştiu cum am făcut de i-am spart piciorul. Am dat tare cu el probabil...dar mie nu mi s-a părut, cred că era el puţin crăpat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Clar. Nu ai voie in restaurante laughing

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Băăăi,eşti rău crying

| DoarBogdan a răspuns (pentru J0B0MAT):

Sau... gandeste-te ca ai putea sa te tai in vreun ciob si am incercat sa o spun ca si cand nu voiam sa patesti ceva. E mai bine asa? happy

| J0B0MAT a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pfff...lasă.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nevasta mea cand o bat sigur poate

| Staind a răspuns:

Se sparge cand imi vad reflexia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, atata timp cat tip cu accent ardelenesc.

| eudoareuu a răspuns:

N-am încercat.