| anonim_4396 a întrebat:

Redbull ne da aripi sau ce ne face?

Răspuns Câştigător
| Iulia26 a răspuns:

Ne da energielaughing Si daca bem prea mult, s-ar putea sa avem si aripilaughing Sau coarnelaughing!

7 răspunsuri:
| NothingToEat a răspuns:

Ne da limbi

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cea mai mare porcarie ce putea fi scoasa pe piata- energizantele. sunt copii de 9 ani care au devenit dependenti. am baut si eu redbull si am dormit bine mersi, iar la fotbal nu mi-a dat energie, mai mult m-a durut burta. eu m-am reprofilat si beau ceai negru big grin si e foarte bun

| Aneurysm a răspuns:

Eu sa fiu sincer imi da gaze...

| VladM15 a răspuns:

Nu-ti da aripi doar iti distruge ficatu si iti are mucoasa stomacului

| yosirestu a răspuns:

Energie.eu as prefera bani

| roxyb97 a răspuns:

Redbull te engizeaza nu o sa zbori doar o sa ramai treaz la scoala =)

| RaimbowFlickGirlD a răspuns:

Ne face mult mai agitati, este ca si cum am bea 3 cesti de cafea rolling on the floor