| pisciutza19 a întrebat:

Revin iar cu intrebare cum ar fi dacă bărbaţi ar avra ciclu? (De data asta postata la categoria potrivită)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi multi au ciclu la propiu, daca masculi ar avea ciclul probabil ca sar imbata in perioada aia sa uite de griji

| Superior a răspuns:

Mai,barbatii nu pot avea ciclu,sau o au intr-un fel, aceea fiind polutia nocturna, sau o pot provoca masturbandu-se, dar masturbarea e nesanatoasa, mai ales la baieti. Si acest "ciclu" la barbati se manifesta prin reimprospatarea sp3rmei.cum voi faceti alt ovul pe luna. Apropo, esti urata cu spume, scuze daca te-am facut sa plangi, but that's the truth. Really sorry.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Salutare, voi scrie off topic. Chiar dacă tu ești în poza de la profil, deși fizicul nu e cel mai atrăgător, şi poate e departe de Miss Frumoasa Pământului sau măcar de standardele tipice gândirii omenești, sunt sigur că ești o ființă foarte frumoasă. Zâmbește, numai bine!

Răspuns utilizator avertizat