| Cretaker a întrebat:

RObotzi= Machinarium + Planeta Moldova + Pinky&The brain

Comentariu pe youtube, 60% din publicul lor:
"Uras cel mai mult pe cei care pun si iei episoadele pe care creativ monkeyz munceste doar sal ai si il pun! plagiatorilo!"

25% sunt cei care apreciaza iar 15% sau cei din copiii care vineri la scoala nu fac nimic altceva in pauze decat sa repete citate din episodul respectiv. Da sincer acum CreativeMonkeyz au dreptate, furi ceva ce e gratuit. Unii rad sub mustata de hipster la episoade, dupa care spun ca glumele sunt infantile sau mai stiu eu ce.
De asemenea serverul lor va muri in fiecare joi, doar contul VIMEO ce'i mai salveaza.

PROVE ME WRONG.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Alta ar fi situatia daca ar fi o marca inregistrata Planeta Moldova.(de celelalte nu am auzit si nici vazut) Dar furand ceva pe gratis nu comiti o infractiune.E complet legal.Ce de de dovedit aici? Ca astia nu fura?

Apache
| Apache a răspuns:

Ma ideea este ca oriunde l-ar pune, tot o sa il fure!
. chiar daca nu le convine pe youtube trebuie sa stea!
In fiecare joi le pica serverul de pe siteul lor.asa ca...

| zalisa a răspuns:

Fenomenul "românii sunt cretini" a revenit

Răspuns utilizator avertizat