| Cinga28 a întrebat:

Să facem un mic exercițiu de imaginație. Ajungeți în paradis. Da, în paradis, locul unde totul este perfect și ideal. Se face că vă îndreptați pe un câmp plin de iarbă spre un punct pe care îl zăriți în departare. Cu fiecare pas făcut, punctul acela capătă contur și vă intrigă curiozitatea. Astfel, înaintând, realizați că vedeți o siluetă de femeie, aceasta fiind îmbrăcată într-o rochie lungă și albă de mireasă. Este aleasa vieții voastre. De la depărtare încă nu îi puteți vedea chipul acoperit de voal.
Ajungeți la ea, femeia ținându-și capul plecat spre a nu-i fi observată fața. Însă, voi îi luați capul în mâini brusc și vedeți că nu este nimeni altul decât RAY...El începe să mârâie. Ce reacție aveți?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Am si fani, este foarte bine, e ok man, nu te blestem la urmatorul sacrificiu, sacrificam un mos in erectie

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

| Mihailescu_Valeriu_1953 ce erectie sa ai batrane, nu ti rusine la varsta ta sa vorbesti de asa ceva, mai vorbesc mosi si babele de generatia noua sunteti praf si pulbere ca si Romania de rasul UE

| RAY a răspuns:

De unde stii baiete cum arat? mai vazut real cumva sau mi-ai tinut lumanarea?

| Cinga28 explică (pentru RAY):

Am glumiiiit, imi esti tare simpatic si iti citesc raspunsurile adesealaughing a fost o gluma

| Cinga28 explică (pentru RAY):

Si imi cer scuze daca te-a suparat intrebarea, dar e o gluma, crede-ma. E la trivia si amuzante

| RAY a răspuns (pentru Cinga28):

Am si fani, este foarte bine, e ok man, nu te blestem la urmatorul sacrificiu, sacrificam un mos in erectie

| SilentRain a răspuns:

Cred ca as lesina... de ras laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ce erectie sa ai; o babornita cocosata, rasa, cheala si fara dinti starneste tot rasul?!winking laughing

| Cinga28 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Dar dacă mireasa aceea s-ar fi dovedid a fi KatyEscu?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Cinga28):

KatyEscu este frigida; sau invers?!winking laughing laughing laughing

| Cinga29 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Si, si

| Justme1997 a răspuns:

Ce am fumat, ce am băut?

| Cinga28 explică (pentru Justme1997):

Dar dacă mireasa as fi KatyEscu?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Oi, ni unicornu cum zboara!