| fantasy01 a întrebat:

Mergem intr-o excursie pe valea draganului! O sa stam la pensiune! Ce farse pot sa fac colegilor? Idei? Astept multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Hubbaa a răspuns:

Poihee hee eu, in tabara trecuta i-am pus unei colege frisca pa fata cu doi castravetihee hee sh dimineata am inchis baia.sa nu se poata spala devil sh a iesith in mijlocu` taberei plina de friscalove struck [cateva ore de rasblushing ]. In alta seara altei fete.am machiat`o eu si cateva colege. INGROZITOR b-) si i-am pus frisca in papucibig grin.[iarashi cateva ore de raslove struck ]

1 răspuns:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Poti pune pasta de dinti pe clanta sau in pantofi laughing
poti sa ii desenezi pe fata in timp ce dorm
poti sa le suni alarma sa sune foarte dimineata

si multe altele