| Ṽαʟÿ a întrebat:

Vreau si eu niste bancuri dar din cele mai amuzante din cate stiti nu din alea seci. Funda cele mai multe!

Răspuns Câştigător
| M3taX a răspuns:

Aceasta este cea mai noua parasuta poloneza...
-Si ce are ea deosebit?
-Se deschide atunci cand iei contact cu solul!

De ce francezilor le place brânza urât mirositoare? Răspuns: Într-o cameră plină de francezi, nu mai poţi mirosi brânza
De ce au francezii mustaţă? Răspuns: Să le aducă aminte de mamele lor
Care e diferenţa dintre o bunică italiancă şi un elefant?
R:25 de kile şi rochia neagră...
De ce nu cresc italienii prea înalţi?
R: Când erau copii mama le spunea întotdeauna: "Când o să creşti mare, va trebui să lucrezi singur!"...
Intr-o dimineata un rus se trezeste si vede pe fereastra americani cu tancuri pe strazile din Moscova, la care iese afara si striga:
"Freedom!, Freedom!" la care soldatul ii raspunde:
"Niet Freedoom, Hallowen!".

Semne bizare - si interpretarea lor stiintifica…
S-a varsat sarea – o sa te certi
S-a varsat zaharul – o sa te impaci
S-a varsat cocaina – o sa ai halucinatii si vedenii fantasmagorice
Ti se zbate ochiul – vrea sa scape
Ti-a cazut furculita – vei avea oaspeti
Ti-a cazut organul sexual – gata, nimeni nu se grabeste nicaieri
Ti-a cazut sapunul – se va intampla ceva neasteptat
Randunelele zboara foarte jos – va fi ploaie
Vacutele zboara foarte jos – s-a varsat cocaina
A plesnit oglinda – o sa ti se intample ceva rau
A plesnit elasticul de la chiloti – o sa ti se intample o rusine mare sau o rusine mica
A plesnit prezervativul – mai bine plesnea oglinda
A trecut pisica neagra prin fata – asteapta sa-ti plesneasca prezervativul, dorindu-ti ca mai bine sa fi plesnit oglinda
A cazut o stea – pana si stelele se impiedica, pune-ti o dorinta
Te mananca palma stanga – o sa primesti bani si o sa te manance nasul
Te mananca palma dreapta – vezi un dermatolog, ai raie
Te mananca nasul – vei da un chef, daca te-a mancat palma stanga
Te mananca fundul – o sa ai o aventura
Te mananca organul sexual – vei cauta doctorul
Nu ti s-a deschis parasuta – te-a mancat in fund, mai ales ca ti-a crapat si oglinda
Te intalnesti cu cosarul – ai baut la crasma pana la 3 dimineata
Te intalnesti cu o gravida – te bucuri ca nu ti-a plesnit prezervativul

-Aproape ca imi e frica sa fac dragoste cu tine...e posibil sa ma doara, spuse noua mea iubita.
-De ce, am intrebat smechereste, ti-e frica de un "cocosel" mare?
-Nu, dar ti-a luat sase minute pana ai reusit sa bagi paiul in gaura de la sucul ala!

Am gasit un Iphone de dimineata in metrou. Am cautat prin agenda si am sunat la numarul salvat "Acasa".
-Buna ziua! Am gasit telefonul acesta in metrou de dimineata!
-E fantastic! imi spune vocea de la celalalt capat al telefonului.
-Da stiu ii spun, am sunat sa imi spuneti si mie cum ii reglez camera foto...

Un alcoolic se trezeşte gol în morgă.
Se ridică de pe targă şi se duce spre uşă.
La intrare stătea o infirmiera:
- Bună dimineaţa, doamnă.
Aceasta, speriată:
- Doamne, care dimineaţă bună, eşti în morgă.
- Bine, bine, atunci... Guten Morgen!

Un sofer de camion trebuia sa transporte 500 de pinguini la gradina zoologica de la oras. In vreme ce conducea linistit camionul pe un drum de tara, face o pana la motor si ramane acolo.
Dupa vreo 3 ore de asteptare, in sfarsit trece prin zona alt camion, sare soferul nostru, ii face semn sa opreasca si ii ofera 500 lei cu rugamintea sa duca pinguinii la Zoo in locul lui.
A doua zi, soferul nostru ajunge si el in oras si vede pe soferul celui de-al doilea camion trecand strada cu cei 500 de pinguini dupa el!
In momentul ala lasa camionul, se duce glont la celalalt si il ia la intrebari:
- Pai cum ne-a fost intelegerea? Ti-am dat 500 de lei sa duci pinguinii astia la Zoo!
Al doilea sofer zice:
- Pai i-am dus la Zoo. Dar cum ne-au mai ramas niste bani din aia 500, acum ii duc si la film!

Femeia, in viata, e ca vinul:
-intre 18-22 de ani e ca mustul: dulce dar nu poti bea mult
-intre 22-25 de ani e ca tulburelul: fierbe, pisca dar nu imbata
-intre 25-35 de ani e ca vinul rosu: are buchet, aroma, te infierbanta si te imbata
-intre 35-45 de ani e ca sampania: nobila, rafinata, parfumata
-intre 45-55 de ani e ca drojdia: toxica si amara
-peste 55 de ani e ca vinul acru: buna doar de muraturi

Cand Chuck Norris i-a tras una lui Bruce Lee l-a despartit in Bruce Willis si Jet Lee

Daca ai impresia ca tara ta nu se intereseaza de tine, incearca macar o data sa nu platesti impozitele

Am angajat o dansatoare exotica pentru ziua fiului meu!
Sotia mea nu a fost foarte incantata...dar e fiul meu, il iubesc si nu implineste in fiecare zi 4 ani!

5 răspunsuri:
| NANANAHehh a răspuns:

Ti-e lene sa cauti...(www.googlle.ro-bancuri)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.google.ro

Haha! Te-am intrecut justaname:D

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha ce sa-ti povestestesc lasa ca m-ai vedem noilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da?
Bine...devil

| iKeel a răspuns:

Există google, copile.