| anonim_4396 a întrebat:

Sall vreau niste bancuri ceva mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Soțul vine din delegație cu o zi mai devreme. Soția era acasă cu trei bărbați. Când aceștia află că vine soțul încearcă să se ascundă.
Unul se duce lângă o ușă, unul se băgă sub chiuveta din bucătărie și unul iese pe balcon. Intră soțul. Îl vede pe cel de lângă ușă și îl întrebă:
- Ce faci aici?
- Repar clanța de la ușă. răspunse acesta.
Soțul îi dădu 50 de lei și intră în bucătărie. Acolo dădu peste cel de al doilea. Îl întrebă și pe acesta:
- Ce faci aici?
- Repar chiuveta.
- Bine. și îi dădu și acestuia 50 de lei.
Cel de pe balcon nu a putut să audă ce au vorbit ci a văzut doar că cei doi au primit bani. El intră in casă și strigă:
- Băăi! Dă' și mie bani că și eu am fu**t-o!

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/utilizator/bancuri/adaugate/SevenUP/#ixzz1GlumGsip

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Betmen.Betmen Betmen Betmen.Betmen...*zice in soapta micsorand ochii*- Beetmeeen...

| Enigmă a răspuns:

Aaa. Deci nu numai fetelor le curg balele dupa Bibar, si mai nou si gaylor.

Interesant thinking
Intuitia mea nu ma lasa la greu niciodatawinking

| ProjectJackpot a răspuns:

De ce ai postat asta la Trivia/Amuzante?

| Vulvatron a răspuns:

Oricine e vorbit de rau in lumea asta de altii, si tu si eu si toti... doar ca la el e la o scara mai mare laughing

| adytzu98 a răspuns:

Lenuta la plaja :
- Mama mamicuto, cei atarna baietelului intre picioare?
- Un fluier, draga!
Dupa 10 minute Lenuta se intoarce plangand :
- Ce-ai patit, draga mea? o intreaba mama
- Mama, m-ai pacalit am suflat degeaba in fluier ca nu fluiera!

| Gabica a răspuns:

Crezi ca daca pui intrebarea asta o sa ne oprim brusc...Si tu acum ce faci nu vb despre el?

| asdfghjklasd a răspuns:

Deci : "v-ar conveni sa rada ceilalti de voi?".
:"justin biberon aici justin biberon acolo"
tu acum ce faci?raised eyebrows nu razi de el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa va intreb dc vb despre Justin Biberon si nu-i dati baiatului ceva amuzant?!