| anonim_4396 a întrebat:

Am descoperit de curand easter egg-ul Android-ului 7.0 (Nougat) al telefonului Samsung.
Insa de ce easter egg-ul este cu pisici?
Iar dupa ce am activat easter egg-ul am vazut ca fiecare pisica "prinsa" are un numar special, cred ca pana la 650, si ma intrebam daca exista 650 de modele de pisici pe care le poti "prinde".

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu te mira - au ascuns în ouă și aplicații (jocuri)

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Say what?
Nu inteleg, incerci sa discuti sau iti bati joc?

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cei e la Google au inclus in easter eggs incă de la Gingerbread incapsulări surpriză, Toate au avut succes la useri. Au fost incluse imagini diferite și chiar aplicații, jocuri.

Cred că tu-ți bati joc de tine sărind în sus neinformat, Asta am făcut te-am informat și te arăți șifonat

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Nu dragul meu, aici nu era nevoie de documentare, eu m-am referit la "au ascuns in oua si aplicatii".
Posibil probabil te-ai referit la sistemul de operare in sine, insa nu am de unde sti.
Si cum am mai spus, nu am avut motive pentru care sa fiu dezinformat, mai ales ca tu ai deviat de la subiect, nu eu.
Daca te simti incomfortabil, nu am nimic in potriva in a ma ignora. Nu oblig pe nimeni sa raspunda sau sa isi etaleze cunostintele in fata mea, nu am nevoie.
Probabil voi sterge intrebarea pentru ca din raspunsuri un alt utilizator ar putea inteleage intrebarea gresit, ceea ce nu vreau.

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Apreciez

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ai intrebat, am răspuns nu e vb, de nici o etalare

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Mie mi se pare ca prin "asta am facut, te-am informat" ti-ai etalat cunostintele. Poti veni cu argumente contra?

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu inteleg, incerci sa discuti sau iti bati joc?

| LPCTSTR a răspuns (pentru sierra1):

Pot spune ca incerc sa discut insa de batut joc afirm ca nu, nu incerc sa o fac si nici nu o voi face(sper) pentru ca 1 sunt mai slab de inger si nu am intentia de a jigni sau a lua la misto si 2 pentru ca imi pierd din acel "aer profesionalist", aici referindu-ma la raspunsurile serioase.
Exceptii mai fac pentru persoanele carora deja li s-au scris rapsunsuri in bataie de joc si asta doar pentru puturosii care nu au obraz in a cauta un singur cuvant cheie si astfel de a ne lipsi de ceva ce este "la mintea cocosului" (ma refer si la intrebarile total idioate ce pot fi gasite des pe acest site), insa si acolo prefer sa raman indiferent.
Alegerea este de partea ta, tu alegi contextul in care eu am vorbit.